Szalunki Stropowe

W naszej ofercie znajdują się szalunki stropowe oparte na systemie stalowych podpór o regulowanych wysokościach (od 1482mm do 5500mm) i drewnianych dźwigarów (o długości od 1800mm do 5900mm).

Pełna gama proponowanych podpór i dźwigarów zapewnia optymalne zestawienie dowolnego szalunku stropu. System ten ze względu na prostotę montażu, gwarantuje łatwe i sprawne wykonanie prac, zapewniając przy tym pełne bezpieczeństwo osobom pracującym na budowach.

Dzięki zastosowaniu modułowego systemu konstrukcji, wysokogatunkowych materiałów i staranności wykonania wszystkich elementów, są one proste w obsłudze, przeznaczone do wielokrotnego montażu, bez ryzyka uszkodzeń poszczególnych elementów podczas ich normalnej eksploatacji.

Trwałość elementów stalowych zapewniona jest również przez doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne metodą cynkowania ogniowego - a drewnianych przez ich impregnację.

Wykonujemy projekty zestawów elementów szalunku stropowego i ściennego przy użyciu programu komputerowego w/g dokumentacji projektowej.

Do pobrania